Eylül 2016 ~ Evde Ek İş İmkanları

24 Eylül 2016 Cumartesi

Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler

Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler

Ev ekonomisine katkıda bulunmak yanında evde gecen vakitlerini değerlendirmek için ev hanımları sermayesi düşük işler bakmaktadır.

Hatta bazı çalışan bayanlar ek gelir elde etmek maksadı ile kadınlar için evde yapılabilecek işler arasından kendilerine uygun olanı seçmektedir.

Evde yapılabilecek olan işlerin en cazip noktası işyeri kaygısı gütmeden işin planlanmasıdır. Bu maksatla yapılacak işlerin öncelikle maliyet açısından ucuz olması gerekmektedir. Bu durumda ortaya özellikle yetenekler ile para kazanmak çıkmaktadır.

Sermayesi fazla olmayan; el işi örgüler, paspaslar, gelin süslemeleri, kokulu taş yapımı, kokulu sabun yapımı, ürün satışı, ev yemekleri yapımı gibi basit işler ile gelir elde edilmektedir.

Çalışma fırsatı olmayan bayanların zamanlarını gelire dönüştürmek için yapmış oldukları uğraşı ürünlerini genel olarak sosyal medya üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedirler.

Başlarda düşük bir sermaye ile başladıkları işleri için ilerleyen zamanlarda belli bir disiplin gerekmektedir.

Örnek verecek olur isek kokulu taş yapımı alanında çalışan bir bayan siparişleri mutlaka bir gün öncesinden hazırlaması gerekmektedir. Her hangi bir aksilikte yenisini yapabilmesi için zaman kalmalıdır.

Gerek zaman geçirmek gerekse gelir elde etmek maksadı ile yapılsın, yapılacak olan her iş mutlaka bir disiplin çerçevesinde ele alınmalıdır.

Her iş özenli olarak hazırlanmalıdır. Yapılan her ürün referans olarak size geri dönecektir.

Evde Ek İş İmkanları adlı evdeekisimkanlari.com sitemiz aracılığıyla hazırladığımız, "Kadınlar İçin Evde Yapılacak İşler" yazı dizimize, aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Evde İş İmkanı: Masal Anlatarak Para Kazanın!

Evde Organik Sabun İşi

Evde İş İmkanı: Resim Çerçeveleri Yapmak

Evde Nikah Şekeri İşi Yapmak

Evde Pasta Yapıp Satmak

Evde Çanta Yapımı İşi

Evde Sabun Yapma

Evde Ders Vererek Para Kazanma

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanmak

Örgü İşine Nasıl Başlanır?

Evde Aşçılık Yaparak Para Kazan

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek En İyi İşler

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek En İyi İşler

Günlük işlerden geri kalan zaman diliminde maddi gelir elde etmek için bayanlar arayış içinde olmaktadır.

Sanal dünyanın sadece sohbet amacı ile olmadığının farkına varmış olan kitle ise en az 5 yıldır evinden çalışarak para kazanmaktadır.

Gün geçtikçe yeni ev işi sektörü ortaya çıkmaktadır. Evde Ek İş İmkanları aracılığıyla evde maddi kazançlar elde edilmektedir.

Kadınlar için evde yapılabilecek en iyi işler olarak ev yemekleri ve pasta yapımı akla gelmektedir. Bu alanda da başarılı olan kesim bulunmaktadır.

İlinizde veya ilçenizde olan etkinliklerde yemek hazırlamak veya küçük işletmelere ev yemekleri yaparak bu alanda kazanç sağlamanız ilk akla gelen yöntem olmaktadır.

Bunun yanında evcil hayvan bakımı yaparak gene gelir elde edebilirsiniz. Özellikle tatil beldesinde yaşayan kişiler için rahatlıkla hayata geçirilebilecek olan bir faaliyettir.

Bir diğer iş kolu ise evde çocuk bakmaktır. Bir nevi bakıcı anne olarak görev alabilirsiniz.

Eğitim seviyeniz müsaade ediyor ise gölge ablalık yaparak okul çağında bulunan çocukların hem bakımı hem de eğitimi ile yakından ilgilenmeniz size maddi kazanç olarak dönecektir.

Bir diğer saha ise kokulu sabun yaparak düğün ve nişanlara hediye yetiştirebilirsiniz.

Ev süslemesi alanında yeteneklerinize güveniyor iseniz doğum günü ve sünnetler hatta gelin evi süsleme işleri sahasında yolunuza devam edebilirsiniz.

evdeekisimkanlari.com adlı sitemiz aracılığıyla hazırladığımız, "Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek En İyi İşler" yazı dizimize, aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Evde Çanta Dikim İşi

Evde Jelibon Yapımı

Evde Çocuk Bakarak Para Kazanmak

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

Ev Hanımlarına İş İmkanı: Örgü Oyuncak Yapımı

Evde Salça Yapıp Satmak

Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır?

El İşi Ürünler Yapıp Satarak Para Kazanmak

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Blog Yazarak Para Kazanmak

Örgü Örerek Para Kazanmak

Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanmanın Yolları

Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanmanın Yolları

Aile ekonomisine katkıda bulunmak veya tek başına ev geçimini sağlamak için özellikle ev hanımları yeni işler aramak peşindedir.

Ev hanımları için evde para kazanmanın yolları arasından kendinize uygun olan ilgi alanınıza yönelik işe yönelmenizdir.

Yapılabilecek işten önce ilgiler belirlenmelidir. Kısa bir zaman sonrasında sıkılıp bırakacak olduğunuz işten keyif almanız veya para kazanmanız mümkün değildir.

Ev yemekleri yaparak para kazanmak son zamanlarda revaçta olan işlerin başındadır. Özellikle yaprak sarma ve pasta yapımı işi ile gelir elde edilmektedir.

Özel günlerde veya günlerin vaz geçilmezi olan sarma ve pasta siparişleri ile evde yapılacak olan işlerin başında gelmektedir.

Bir diğer önemli iş kolu ise kokulu taş yapımıdır.

Doğum günlerinde, düğün, nişan ve doğumlarda misafirlere hoş bir anı olarak kalması maksadı ile hediyelik olarak verilmektedir.

Kalem montaj işi gene evde yapılacak olan işler arasında olmaktadır.

Kartvizit katlama, davetiye hazırlama ve zarf yapıştırma işleri de tercih edilmektedir.

Ayrı bir iş kolu olarak netten para kazanma yolu da bayanların tercihleri arasında olmaktadır.

Yemek tarifler, oya yapımı, kazak örülmesi gibi alanlara yönelik içerikler yazarak bunları ilgili sitelere ulaştırdıklarında para kazanabilmektedirler.

Farklı alanlardan iş çıkartabilmek için ise kendi yeteneklerinize yönelik çalışmaları yapıp, sanal ortamlarda satmayı deneyebilirsiniz.

Evde Ek İş İmkanları adlı evdeekisimkanlari.com sitemiz aracılığıyla hazırladığımız, "Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanmanın Yolları" yazı dizimize, aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Evde Şeker Yapımı İşine Nasıl Başlanır?

Evde Reçel Yapıp Satmak

Evde Dekoratif Vazo İşi

Evde Kozmetik Ürünleri Satışı

Sanal Asistan Olmak

Evde Davetiye İşi Yapmak

Evde Mum Yapıp Satmak

Evde Örgü İşi Yapıp Satmak

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

Ev Hanımlarına Evde Ek İş İmkanı: Konserve Yapıp Satmak

Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama

Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama

İnsanların yeni bir şeyler üretmesi, yeni projeler ortaya koyması her daim süregelen bir durumdur. Bunla beraber aklında projesi cebinde parası olup ta onu bir türlü gerçekleştiremeyen insanlar vardır.

Bu insanların genelde en büyük sıkıntıları projenin teknik kısımlarını aşamaları, istedikleri siteyi ya da yazılımı bir türlü yazdıramamalarıdır.

Bu tarz çalışmalarda genellikle tanıdığının tanıdığı diye başlayan çalışmalar meşhurdur. Ancak genelde sonuca ulaşmaz ve proje başlamadan yatar.

Bu sorunu gören bazı girişimciler ise kendi projelerini bu proje üzerinde oluşturmuş. Birkaç site bu proje kapsamında yayına başladı ve oldukça ilgi gördü.

İnternet üzerinden hem proje sahiplerini, hem de projeyi gerçekleştirebilecek becerikli elleri bir araya getiren bu projeler mimarının da kazanç sağlamasına yardımcı oluyor.

Site üzerinden belirli bir çalışması için eleman bulanlar hem siteye belli bir komisyon ödüyorlar hem de işlerini yaptırarak sitenin bir müşterisi halini alıyorlar.

Bu sayede özellikle Free Time ve Home Office çalışanlar da bir şeylerin peşinde koşmadan bu tarz siteler üzerinden iş kovalayabiliyorlar. Bu açıdan da fazla yorulmadan müşteriyi karşılarında buluyorlar.

Bu tarz birkaç önemli web sayfası günlük 10-20 arasında proje alımı ve teslimi yapıyor. Bu noktada belki ilk etapta tanınmak amaçlı ücret almıyor olsalar da ilerleyen dönemlerde %10 civarında bir komisyon konulabilir. Bu durumda 1000 TL’lik bir projeden 100 TL komisyon almak anlamına gelir.

Ayda bu şekilde 100 iş satılsa 10.000 TL gibi bir rakam cebe giriyor olacaktır. Kısacası fazla çalışmadan sadece ihtiyaç sahiplerini bir araya getirerek temiz bir para kazanabilirsiniz.

evdeekisimkanlari.com aracılığıyla hazırladığımız benzer içeriklere göz atmak isteyenler, aşağıdaki konularımızı okuyup, daha detaylı bilgi sahibi olabilir.

İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak

İnternet Sitesinden Para Kazanmanın 12 Yolu

Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak

Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak

Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak

Forum sayfası açmak, bir blog açmak, twitter tarzı bir site ya da bir etkinlik sayfası açmak artık çok kolay. Çünkü internette onlarca farklı isim ve özellikte hazır sistemler mevcut.

Forum kurmak isteyen birisi sıfırdan bir forum programlamak yerine VB gibi Mybb gibi SMF gibi hazır forum sistemlerini kullanarak üzerine bir tema oturtturuyor ve kullanıcıya sunuyor.

Aynı ekilde WP, Drupla ve Joomla tarzı sistemlerde normal web sayfaları oluşturulabiliyor. Ücretsiz yazılımlar ile e-ticaret sitesi yapılabiliyor.

Bu listeyi uzatmamız mümkün. Peki, burada nerden kazanç sağlayacağız. Hemen açayım konuyu. Buradaki amaç bu işi bilmeyen ya da yeteri kadar bilgisi olmayanlara yardım etmek, kurulumunu yapmak, tema eklemek, seo yapmak gibi konulardan geçiyor.

Son dönemde iş bilmese de içerik girebilecek durumda olanların site açmaya başlamış olması bu sektörü doğurdu.

Zaten oldukça kolay yönetilen bu tarz siteleri kurmak için başkalarına ücret ödeyen alıcılar sonrasında kendi sitelerini kullanmaya başlıyorlar.

Alıştıkça oldukça kolay bir durum olan bu tarz web sitesi kurulumları ise iyi bir kazanç kapısı olarak ele alınabilir.

evdeekisimkanlari.com aracılığıyla hazırladığımız benzer içeriklere göz atmak isteyenler, aşağıdaki konularımızı okuyup, daha detaylı bilgi sahibi olabilir.

İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak

İnternet Sitesinden Para Kazanmanın 12 Yolu

Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama

Android Yazılımları Kazandırmaya Başladı

Android Yazılımları Kazandırmaya Başladı

Yazılarımıza verdiğimiz uzun süreli aradan sonra tekrar yeni yazılarımızla karşınızdayız. Bu yazımızda cep telefonu yazılımlarından olan Android üzerinden de gelir elde edilebileceği hakkında bir fikir sahibi olacaksınız.

Eski yazılarımızdan birinde İphone ürünleri üzerine bu tarz bir yazımız olmuştu. Şimdi ise son dönemin yükselen ismi Android için yazılım oluşturmaktan bahsedeceğiz.

Malumunuz Android işletim sistemi Google firması tarafından piyasaya sürülen ve bir anda açık kaynak kodlu ve ücretsiz olmasından dolayı patlama yapan bir mobil işletim sistemi. Buna bağlı olarak aslında arkasında çok önemli yazılım geliştiricileri var ve önemli yazılımlar ücretsiz olarak sunulabiliyor.

Apple firması gibi yoğun bir para trafiği yaşanmasa da bu platform üzerinden kullanılan birçok markanın birçok modeli olduğundan dolayı ve kullanıcıların ihtiyaçlarının farklı olmasından dolayı, aslında olmayan bir yazılımı Ücretli olarak satmanızda hiçbir sakınca olmayacak, aksine müşteri kazanmanıza sebebiyet verecektir.

Yazılım geliştirme aşamasında henüz yeni bir platform olması sebebiyle pek fazla rekabet olacağını düşünmesem de Google içerisinde Android için yazılım ve paket üretmekle görevli olan yazılımcıların karşısında durabilmeniz gerekecektir.

Açıkçası İphone firmasının sunduğu satış imkânlarını bulamasanız da elinizde geniş bir pazar payı ve olmayan yazılımlar olduğunda başarılı olma şansınız yüksek olacaktır.

Gelecek yıllarda Android önemli bir yere gelecek gibi görünüyor. Buda sizin açınızdan önemli bir kazanç olacaktır. Böyle fırsatları kaçırmamak gerek. Hiç olmazsa birkaç komplike uygulama ile trende yerinizi almanızı öneririm.

Top