Gizlilik Bildirimi ~ Evde Ek İş İmkanları

Gizlilik Bildirimi


evdeekisimkanlari.com adlı sitemizde paylaşacağınız isminiz, eposta adresiniz, telefon numaranız, adres bilgileriniz gibi tamamen size özel olan bilgilerinizi, üçüncü şahıslarla ile asla paylaşmayacağını ve hiçbir şekilde başkaları tarafından kullanılmasına izin vermeyeceğini taahhüt ve beyan etmektedir.

evdeekisimkanlari.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz yalnızca aşağıda belirtilen amaçlar doğrultusunda ve bu amaçlarla sınırlı tutularak kullanılacaktır:

Size verilecek işlerde yaptığınız başvuruyu değerlendirmek, kazandığınız para veya ödülleri teslim etmek, yapılacak işler hakkında size bildirimler veya basın bülteni göndermek.

Sitede bildirilen kişisel bilgilere, yalnızca site personeli ve yetkilileri, ayrıca bu kişisel bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Sitedeki kişisel veriler,evdeekisimkanlari.com ve bu siteye bağlı olarak çalışan şirketler tarafından, web sitesi hizmetlerini iyileştirmek ve hedef kitleyi değerlendirmek amacı ile kullanılacaktır.

Bu bilgiler "yaş aralığı, cinsiyet, coğrafi bölge" gibi bilgilerdir. Bu bilgiler üzerindeki her türlü hak ve sorumluluk,evdeekisimkanlari.com sitesinde aittir.

evdeekisimkanlari.com sitesi ve bu siteye bağlı olan şirketler, bu web sitesindeki bağlantı imkânları ile ulaşacağınız üçüncü kişilerle paylaşacağınız kişisel bilgileriniz ve bu üçüncü şahıslara ait olan web siteleri ya da şirketlerin güvenliği ve bağlı bulundukları gizlilik ilkeleri konusunda, size herhangi bir garanti ve güvence sunmamaktadır.

Bu sebeple evdeekisimkanlari.com aracılığı ile bağlantı kuracağınız üçüncü şahıslar ve bunlara ait internet siteleri ile herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmadan önce, bu kişi ve kurumların gizlilik ilkelerini değerlendiriniz.

Top